Tanulmány út az USA-ban

Schneider Dorottya honvéd tisztjelölt a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar dékánjának HHK/44-194/2017. nyilvántartási számú ügyiratában, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és az University of North Georgia (Amerikai Egyesült Államok, Dahlogena/GA) között létrejött hallgatói cseréről szóló együttműködési megállapodásban foglaltak alapján 2017. augusztus 12. és 2017. szeptember 17. közötti időszakban hallgatói csereprogram keretében vett részt képzésen.

Tanulmány út az USA-ban

A kiutazás és a biztosítás költségeit a Kossuth Lajos Hadtudományi Alapítvány, a Magyar Honvédség Ludovika Zászlóalj és a Honvédelmi Minisztérium Védelemgazdasági Hivatal közötti háromoldalú Támogatási Szerződés (Nyt. szám: KLHTA-60/2017.) alapján az alapítvány biztosította.